Napisz do nas: biuro@autoakademia.pl

Nasze nowe biuro: ul . Balicka 77, Kraków

Sprawdź nasze social media:

Zadzwoń do nas i zacznij z nami jeździć

+48 536 97 90 90
Powrót na górę

Dlaczego warto się zapisać?

Wszyscy Nasi szkoleniowcy posiadają wyższe wykształcenie oraz przygotowanie pedagogiczne. Wszyscy są też kierowcami z doświadczeniem zawodowym.

Własne pojazdy egazaminacyjne. W trakcie szkolenia poznasz kilka różnych samochodów

Technologia i innowacyjna metodyka. Proces nauczania wspomagamy użyteczną elektroniką

Czystość i kultura jest w cenie! Pomożemy Ci zamienić obawy w przyjemność jazdy autem

Zarezerwuj swoją lekcję już dziś!

Zarezerwuj swoją lekcję już dziś

  Stanowimy unikalny zespół ludzi dobrze
  wykształconych z dużym doświadczeniem
  instruktorskim

  Szkolimy od
  2003 roku

  Kiedy lata temu tworzyliśmy tę szkołę Nikt nie myślał, że dziś (a wtedy kiedyś) będziemy mogli równać się z najlepszymi i najdroższymi w Polsce szkołami. Tak się jednak stało i wynikło z wielu przyczyn, ale jedna jest nadrzędna i da się ją wyodrębnić.. to po prostu dobrze wykonywana praca i ciągła myśl, że to jeszcze nie to. Przez ostanie 14 lat podnosiliśmy nasze umiejętności jeżdżąc po Polsce i Europie, poznając ludzi i wymieniając doświadczenia.

  • czystość i kultura jest w cenie
  • technologia i innowacyjna metodyka

  Dziś stanowimy unikalny zespół ludzi dobrze wykształconych z dużym doświadczeniem instruktorskim, współpracujemy z placówkami naukowymi, opracowujemy programy szkolenia i korzystamy z najnowszych technologii wspomagających proces nauczania. Sami też ciągle się szkolimy i cieszy nas to co robimy.

  Czym się wyróżniamy?

  Poziomem wykształcenia Instruktorów! Instruktor jest u Nas wizytówką. Wszyscy Nasi szkoleniowcy posiadają wyższe wykształcenie oraz przygotowanie pedagogiczne. Wszyscy są też kierowcami z doświadczeniem zawodowym. Rozumiemy jak ważne jest to Kto będzie uczył pierwszych czynności za kierownicą i jak duże obawy mają ludzie rozpoczynający szkolenie w samochodzie. Każdego roku nasi instruktorzy oraz personel administracyjny przechodzą szkolenia i treningi z zakresu techniki jazdy samochodem, metodyki nauczania oraz psychologii. Uśmiech towarzyszy Nam każdego dnia ; )

  Nie uczymy zdawać egzaminu, ale samodzielnej jazdy!

  Nauczymy Cię jeździć samodzielnie i myśleć co masz robić. Dzięki takiemu podejściu egzamin zdasz niejako przy okazji. Oczywiście przygotujemy Cię także pod kątem egzaminu praktycznego w Krakowie. Przerabiamy najczęstsze trasy egzaminacyjne, dzięki czemu czujesz się pewniej w trakcie zdawania egzaminu, a polecania egzaminatora nie są dla Ciebie zaskoczeniem. Dowiesz się, czego unikać w czasie egzaminu na prawo jazdy oraz jak się do niego najlepiej przygotować.

  Nasze szkolenia On-line

  Nasze materiały do nauki również są najlepszymi jakie można kupić na rynku. Sami od lat handlujemy pomocami dydaktycznymi, więc znamy konkurencję i dla Naszych kursantów wybraliśmy te najlepsze, czyli przejrzyste, poukładane tematycznie, ładnie wydane, najbardziej aktualne i ze świetnym podręcznikiem, który rozjaśnia najbardziej zagmatwane kwestie. W komplecie otrzymujesz najnowsze i oficjalne pytania testowe z intuicyjnym programem do nauki, który śledzi postępy i posiada system powtórek i auto-aktualizacji bazy PWPW.

  Prowadzimy zajęcia teoretyczne w formie angażujących multimedialnych warsztatów.Na naszych wykładach na pewno nie zaśniesz! Zajęcia prowadzone są na żywo przez naszych instruktorów przy zastosowaniu zaawansowanych infografik oraz materiałów wideo z Krakowa. Dzięki temu z łatwością zrozumiesz zasady jazdy oraz poznasz codzienne dylematy krakowskich kierowców.

  Dzięki specjalnie przygotowanej platformie prowadzimy dla Was szkolenia w formie wykładów z możliwością zadawania na żywo pytań, komentowaniu oraz interakcji audio-video z każdym uczestnikiem.

  94% uczniów
  zdaje egzamin za
  pierwszym razem

  Kiedy lata temu tworzyliśmy tę szkołę Nikt nie myślał, że dziś (a wtedy kiedyś) będziemy mogli równać się z najlepszymi i najdroższymi w Polsce szkołami. Tak się jednak stało i wynikło z wielu przyczyn, ale jedna jest nadrzędna i da się ją wyodrębnić.. to po prostu dobrze wykonywana praca i ciągła myśl, że to jeszcze nie to. Przez ostanie 14 lat podnosiliśmy nasze umiejętności jeżdżąc po Polsce i Europie.

  Zadzwoń i zacznij z nami jeździć

  +48 536 97 90 90
  lub Zapisz się online

  Przeczytaj co mówią nasi kursanci

  Kiedy lata temu tworzyliśmy tę szkołę Nikt nie myślał, że dziś (a wtedy kiedyś) będziemy mogli równać się z najlepszymi i najdroższymi w Polsce szkołami.

  Nasza ocena to 4.65 (na podstawie 723 opinii naszych kursantów.)

  Magda Relman

  Instruktor: Marcin

  Należę do osób którym wszystko ciężko przychodzi i bardzo się bałam, ale mile zostałam zaskoczona podejściem instruktora. Pan Marcin był bardzo cierpliwy i to Jemu zawdzięczam mój sukces. Szkoła bardzo dobrze przygotowuje, bardzo ciekawe zajęcia z teorii które wiele wyjaśniają.

  Iza Baran

  Instruktor: Łukasz

  Bardzo miła atmosfera i super instruktor Pan Grzesiek. Uczyłam się na VW UP-ie i zdawałam na nim egzamin. Poszło gładko ;)

  Paweł Kornaś

  Instruktor: Maciek

  Zdałem za pierwszym razem i polecam Pana Macieja. Konkretnie wytłumaczone i ćwiczone do skutku słabe punkty dały efekt. Szkoła na poziomie. Polecam.

  0

  Haki drogowe

  Co warto wiedzieć, żeby nie zapłacić kary Bardzo często ciągniemy przyczepy nie sprawdzając danych w dokumentach, a problem powstaje kiedy do kontroli zatrzyma nas Policja lub...
  Czytaj więcej

  Telematyka w samochodach

  TELEMATYKA, TELEMETRIA, a monitorowanie kierowcy – o co chodzi? Na polskim rynku już od kilku lat coraz bardziej upowszechniają się systemy pozycjonujące pojazdy...
  Czytaj więcej

  Mamowozy i Tatowozy – o co chodzi?

  Czasy się zmieniają, ale ludzie są wciąż tacy sami .. Nasze wyobrażenia o idealnej rodzinie, rozwój motoryzacji oraz bogacące się społeczeństwo w obliczu technologii sprawia...
  Czytaj więcej

  Przyszłość kodeksu drogowego

  Najbliższe lata 2019 i 2020 to będzie prawdziwa rewolucja dla kierowców. Rząd przygotowuje zmiany, które na wiele lat zmienią nasze zachowania na drodze. Już zniknął obowiązek posiada...
  Czytaj więcej

  Lustrzane Wypadki

  Czym są autostradowe lustra i jak do nich dochodzi? W styczniu 2017 roku na autostradzie nr A1 pomiędzy Łodzią, a Piotrkowem Trybunalskim zderzyło się 76 samochodów po obydwu...
  Czytaj więcej

  Samochody B1 (L7e)

  (L7e) to pojazdy czterokołowe tzw. CZTEROKOŁOWCE,  których masa bez obciążania nie przekracza 400 kg. Mogą to być zarówno pojazdy z karoserią i dachem (choć najczęściej wtedy z...
  Czytaj więcej

  Mobileye, czyli mobilne oko.

  Co to jest Mobileye i jak działa? To najbardziej zaawansowany na świecie system wizyjnego bezpieczeństwa w pojeździe mający za cel zapobieganie wypadkom i koli...
  Czytaj więcej

  Wynajem samochodu – 11 zasad

  Planujesz wynajęcie samochodu na wakacje? Chcesz wyjechać za granicę, czy będziesz jeździł po Polsce? Nasze porady pozwolą Ci podjąć bezpieczną i świado...
  Czytaj więcej
  1 2 3 7