Szczegóły kursu

Szkolenie wieczorowe jest kursem kompaktowym, który realizujemy w cyklu pięciu spotkań w dni robocze następujące kolejno po sobie. Zajęcia w formule warsztatowej rozpoczynają się zawsze od 18:00 i trwają przeciętnie do godziny 21:45. Zajęcia na kursach wieczorowych rozpoczynają się w czwartki, kolejne spotkanie jest już w piątek, a dalej w poniedziałek, wtorek i środę. W ciągu tych 5 dni realizujemy cały program w części teoretycznej i następnie możecie się już Państwo umawiać na zajęcia praktyczne z wybranym instruktorem. Wieczorowe kursy nauki jazdy są dedykowane osobom pracującym lub uczącym się i szukającym szybkiego szkolenia w wieczorowych porach.

 

Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i zajęć warsztatowych, gdzie grupa szkolona wspólnie rozwiązuje zadania i analizuje symulowane sytuacje z drogi. Pomimo wieczorowej pory nie sposób się nudzić, czy przysypiać na tym szkoleniu. Na tym kursie otrzymasz mnóstwo nowej wiedzy, ale w przyswajalnej formie warsztatowej.

 

Multimedialne wykłady prowadzi certyfikowany instruktor wspomagany dedykowanymi, autorskimi programami o tematyce motoryzacyjnej pozwalające zaprezentować za pomocą obrazu to o czym jeszcze niedawno można było tylko przeczytać. To bezsprzecznie nowy standard prowadzenia zajęć pozwalający na szybkie opanowanie materiału ze zrozumieniem zagadnień natury technicznej.

 

Materiały do nauki jakie zapewniamy naszym klientom są najlepszymi jakie można znaleźć na rynku. Auto Akademia cały czas monitoruje zmiany prawa i bazę testów egzaminacyjnych ministerstwa, dobierając najbardziej aktualne pomoce dydaktyczne dla swoich kursantów. W naszej ofercie otrzymasz także dostęp do e-learningowej bazy pytań i platformy edukacyjnej. Jak korzystać z tych narzędzi dowiesz się w szczegółach na naszych zajęciach.

 

ZAJĘCIA STACJONARNE obejmują tematykę m.in:

 

 • podstawowe zasady ruchu na drogach
 • rodzaje skrzyżowań i uwarunkowania lokalnej infrastruktury
 • rodzaje samochodów i przeznaczenie użytkowe
 • rodzaje silników i podstawowe zasady eksploatacji
 • rozwój techniki i trendy w motoryzacji
 • technologie i systemy bezpieczeństwa pojazdów
 • technika jazdy samochodem
 • prawidłowa pozycja w pojeździe
 • przyczyny wypadków drogowych i wiek sprawców
 • miejsca wypadków i wpływ okoliczności zdarzenia
 • zasady przewozu pasażerów
 • zasady przewozu dzieci i systemy fotelików samochodowych
 • ratownictwo drogowe – podstawy udzielania pomocy i zabezpieczania miejsca
 • eko-driving oraz jazda defensywna, a bezpieczeństwo ruchu

Nasza ocena to 4,65
(Na podstawie 723 opinii naszych kursantów)

5 spotkań
15 jazd
21 dni
Kupując kurs wieczorowy otrzymasz:
 • komplet materiałów edukacyjnych
 • specjalistyczny podręcznik kierowcy kandydata
 • interaktywną bazę testową On-Line (baza PWPW)
 • w tym najnowsze pytania aktualizowane On-line
 • skrypt z punktami kontrolnymi pojazdów
 • przewodnik po znakach drogowych
 • przewodnik z ratownictwa drogowego
3400

ZAJĘCIA STACJONARNE obejmują tematykę m.in:

 

W związku z najwyższymi wymogami i utrzymaniem wysokiej zdawalności oferujemy pakiety jazd które umożliwią Państwu tańsze doszkalanie mające na celu zachęcić do wykupywania większej liczby godzin na kursie podstawowym niż jest to przewidziane urzędowo, czyli zaledwie minimum 30h ustawowe. Dodatkowe doszkalanie proponujemy w pakietach 6h, 12h, są tańsze od kupowania lekcji pojedynczych oraz z pewnością ułatwią Państwu zaliczenie egzaminu za pierwszym razem. Kraków jest bardzo trudnym miastem do nauki jazdy, ale odpowiedni trening pozwala każdemu na złożenie egzaminu z wynikiem pozytywnym. Im więcej godzin przećwiczysz na kursie, tym łatwiej zdasz egzamin w myśl zasady trening czyni mistrza. Mamy to sprawdzone i potwierdzone zdawalnością.

 

Jakie są samochody na kursie i egzaminie?

 

W każdym większym mieście Polski można zdawać egzamin w tzw. WORD-ach. W Małopolsce to MORD, czyli Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego. Ośrodki te dysponują swoimi pojazdami, które nabywają w drodze przetargu kierując się wyłącznie ceną, co oznacza, że samochody te nie zawsze nadają się do nauki jazdy. W Krakowie obecnie egzamin w MORD zdaje się na samochodzie Hyundai i20 po lifcie 2019 z silnikiem 1.2 benzyna. To wizualnie ładny samochód, ale mało praktyczny dla osoby zdobywającej pierwsze szlify za kierownicą. Sprawdź nasz terminarz!

Egzamin na samochodzie szkoleniowym Akademii

Tak. Szkoły jazdy mogą podstawiać na egzaminy swoje samochody, czyli dokładnie te same na których się uczysz. Dzięki temu szkoły nie muszą się kierować ceną przy zakupie i mogą mieć pojazdy lepsze, droższe i mniejsze niż te w ośrodku egzaminowania.

 

Samochody w ośrodkach egzaminowania pochodzą z przetargów i najczęściej to najbiedniejsze wersje tanich marek, a kryterium jest cena zakupu zamiast parametry sprzyjające nauce jazdy.

 

Auto Akademia posiada kilka pojazdów do nauki i egzaminowania, a więc możesz wybrać zapisując się u nas na szkolenie na czym chcesz się nauczyć i czym będziesz zdawać egzamin. W trakcie kursu masz możliwość pojeżdżenia różnymi pojazdami, co czyni Cię bardziej doświadczonym kierowcą.

 

Auto Akademia dysponuje kilkoma nowoczesnymi pojazdami spełniającymi kryteria sprzyjające nauce jazdy. Dysponujemy m.in. najmniejszym z możliwych samochodów do egzaminowania na kategorię B prawa jazdy, a jest nim nowa Skoda CityGO. Ucząc się na tym przyjaznym samochodzie o wiele szybciej opanujesz jazdę i łatwiej zdasz egzamin. Widoczność oraz gabaryty tego pojazdu miażdżą konkurencję w każdym wymiarze. To najłatwiejszy samochód do nauki i dlatego mamy ten model w naszej ofercie. Posiadamy także bezkonkurencyjne Volkswageny Polo w których widoczność i poręczność bije wszelką konkurencję.

 

Nasze samochody wymieniamy regularnie co kilka lat i zawsze dysponujemy nowymi modelami odpowiadającymi współczesnym trendom technologicznym.

 

U nas zobaczysz i pojeździsz tym co producenci oferują współcześnie. To nas różni od konkurencji posiadającej wyłącznie jeden model pojazdu do nauki – ten z przetargu państwowego., co czyni kurs ubogim przygotowaniem pod jeden model samochodu, a nie wszechstronnym szkoleniem.

 

Zdając na tym samym pojeździe na którym się uczyłeś zwiększacie Państwo swoje szanse o ponad 30% na zdanie egzaminu już za pierwszym razem. Pojazd który się zna i ma się obćwiczony sprzyja lepszym wynikom i minimalizuje stres. Mamy to sprawdzone!

Skoda CitiGo - silnik benzynowy (MT) Wymiary: 3,56 x 1,64m
Volkswagen Polo - silnik benzynowy (MT lub AT) Wymiary: 3,97 x 1,68m
Hyundai i20 Lift - silnik benzynowy 1,2 (MT) Wymiary: 4,03 x 1,73m
Kurs Wieczorowy
3400
Zamknij
Kurs Wieczorowy

Kurs Wieczorowy

Szkolenie wieczorowe jest kursem kompaktowym, który...

3400 zł