Szczegóły kursu

Nasi krakowscy wykładowcy i platforma po polsku!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą specjalnie przygotowanego szkolenia webinarowego prowadzonego przez naszych szkoleniowców z Krakowa „na żywo” w Internecie dla zamkniętych grup kursowych. Dzięki super intuicyjnej platformie w języku polskim prowadzimy dla Was szkolenia w formie wykładów z możliwością zadawania na żywo pytań, komentowaniu oraz interakcji audio-video z każdym uczestnikiem.

 

Czym jest WEBINAR?

 

 

Webinar – nazwa tej formy nauczania wywodzi się od angielskich słów „web” (sieć) i „seminar” (seminarium). Oznacza rodzaj seminarium czy też prezentację odbywającą się za pośrednictwem sieci Internetowej. Przedstawienie i tłumaczenie tematu odbywa się dzięki technologii webcast umożliwiającej transmisję na żywo i interakcję z odbiorcami za pośrednictwem platformy do której logują się uczestnicy.

 

WYKŁADY On-Line (na żywo)

 

– nie potrzebujesz kamery i mikrofonu
– Ty widzisz Nas, my Ciebie nie
– możesz zadawać pytania na czacie
– realizujesz pełen program on-line
– musisz mieć tylko komputer i Internet

 

Samodzielna nauka w domu z naszym wykładowcą On-Line

 

Nie musisz teraz tracić czasu na dojazdy. Wszystko załatwisz z nami on-line. Możesz zacząć szkolenie bez zbędnych formalności urzędowych – odkładając je na później i wykorzystując czas teraźniejszy już na poznawanie zagadnień motoryzacyjnych, obeznanie się z tematem egzaminów oraz formalności zanim ich dokonasz.

 

Nasza wirtualna sala wykładowa w sieci – wystarczy się zalogować i brać udział w wykładach na żywo!

 

 

Wybierz kurs On-Line w Auto Akademii już teraz!

a praktykę zacznij w dowolnym momencie

 

Kup kurs webinarowy z naszym szkoleniowcem, a w cenie otrzymasz:

 

  • podręcznik Auto Akademii dla kierowcy B,B+E
  • skrypt z punktami kontrolnymi pojazdów
  • przewodnik po znakach drogowych
  • e-TESTY 2023 (na 60 dni)

 

Szkolenie On-Lina możesz realizować w kilku wariantach:

jako WIECZOROWY, PORANNY lub WEEKENDOWY

 

Możesz też zakupić bardziej indywidualną wersję szkolenia:

 

– polecamy KURS EKSPRESOWY – kliknij tu ..
– zachęcamy też do e-Kursu (bez wykładów) – kliknij tu ..

 

 

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia On-Line?

Jaka jest przewaga weB-kursu nad zwykłym e-learningiem?

 

Przede wszystkim to, że są tu wykłady – jako zajęcia na żywo (On-Line) z naszymi instruktorami, a nie jakieś gotowe nagrania z Internetu lub streamy od wydawców testów z innych miast, co często ma miejsce w tańszych szkołach. Dzięki temu jest interakcja z naszymi kursantami na żywo, a zajęcia są dedykowane dla kandydatów chcących później zdawać egzamin państwowy w Krakowie jeżdżąc po naszych krakowskich skrzyżowaniach.

Nasza ocena to 4,65
(Na podstawie 723 opinii naszych kursantów)

200

Wykłady o krakowskich skrzyżowaniach .. to nas wyróżnia!

 

Szkolenie jest profilowane właśnie pod nasze ośrodki egzaminowania znajdujące się na ul.Nowohuckiej oraz ul. Balickiej. Omawiamy podczas kursu te najistotniejsze problemy związane z krakowskimi trasami egzaminacyjnymi, a tego nie ma w ogólnopolskich programach e-learningowych które oferują tańsze szkoły!  Nie ma tu też egzaminu wewnętrznego! Nasz prowadzący webinaria instruktor – wykładowca z Krakowa

 

Nie robimy także masówki na Facebook-u w postaci transmisji, bo w takiej formie nie ma możliwości swobodnie zapytać, czy zażartować nie mówiąc o problemach z przeciążeniem transmisji.

 

Korzystamy ze specjalnej platformy za którą płacimy, ale dzięki temu jest profesjonalnie to przygotowane i mamy narzędzia ułatwiające nam i Wam wspólną naukę na odległość bez zakłóceń i osób postronnych. Szkolimy w zamkniętych grupach do 10 osób. Każde spotkania są dedykowane dla konkretnych grup w których uczestnicy poznają się na pierwszej sesji.

 

Proste logowanie i nauka

 

Każdy kto kupi szkolenie weB-kurs otrzyma hasło i link do logowania w postaci zaproszenia na wskazanego maila. O terminie sesji szkoleniowej będziesz powiadamiany mailami oraz sms-ami. Wystarczy że dysponujesz komputerem z przeglądarką Chrome lub Safari (Windows lub macOS). Potrzebne jeszcze będą słuchawki (zwykłe od telefonu) żeby nie było pogłosu kiedy będziemy ze sobą wspólnie rozmawiać w czasie sesji na żywo.

 

Więcej informacji oraz ZAPISY na weB-kursy w Krakowie

 

koordynator szkoleń
tel. 536 97 90 90

 

zapisy mailowo – biuro@auto-akademia.pl

 

lub wyślij nam zgłoszenie z formularza na stronie w zakładce KONTAKT lub ZAPISY

 

Zapisując się na nasze szkolenie pomożemy Ci w późniejszych formalnościach urzędowych. Otrzymasz przewodnik kursanta i nasze wsparcie na każdym etapie. Zapraszamy :  )

Kurs B z wykładami (On-Line) w formie webinaru
200
Zamknij
Kurs B z wykładami (On-Line) w formie webinaru

Kurs B z wykładami (On-Line) w formie webinaru

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą...

200 zł